Apollo – Aphrodite Garden

Aphrodite Apollo Garden

Część Garden to nic innego jak zaplecze hotelu Aphrodite Beach. Poza sfatygowanym mini golfem, jego teren nie rozpieszcza rozrywkami. Goście części Garden mogą oczywiście korzystać z infrastruktury części Beach, natomiast muszą zdawać sobie sprawę z gorszego standardu zakwaterowania.

Mimo, ze w kategoryzacji biur podróży hotel otrzymuje najczęściej cztery gwiazdki, to jest to nic innego jak hotel 3-gwiazdkowy. W sieci można znaleźć bardzo wiele nieprzychylnych opinii na jego temat, i pomimo tego że na ogół doradzam podzielenie przez pięć negatywów od internautów na temat hoteli (z reguły są zbytnio przesadzone) – to mimo tego w tym przypadku mają rację.Recepcja znajduje się w hotelu Aphrodite Beach i jest wspólna dla obu hoteli. Po procedurze kwaterowania na recepcji  udajemy się (przekraczając wąską uliczkę) do budynku hotelu Aphrodite Garden (Apollo). Zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz nie wygląda zachęcająco, ale to nic w porównaniu do tego jak wyglądają pokoje.

Przed niby wejściem głównym do budynku znajdują się nieco sfatygowane maty do minigolfa. Roślinności rosnącej wokół również nie można nazwać ogrodem, gdyż zadbany raczej nie jest – choć roślinki same w sobie ładne.

Korytarze wąskie i niskie, dlatego sprawiają wrażenie bardzo ciasnych. Dodatkowo w budynku unosi się specyficzna woń (najprawdopodobniej zapachy z kanalizacji), która nie koniecznie może każdemu odpowiadać.

Pokoje bardzo skromne, przypominają warunki FWP 😉 Tyczy się to zarówno części „sypialnianej” jak i łazienki. Dodatkowym minusem poza tym że wyposażenie nie należy do najnowszych jest to że zdaje się iż personel sprzątający nie bardzo się przykłada do swojej pracy.

Przeglądając dostępne w internecie opinie o hotelach, cały kompleks Aphrodithe wypada bardzo korzystnie. Stąd też większość osób sugeruje się tym wybierając ten obiekt – i słusznie, gdyż cała infrastruktura hotelowa jest do dyspozycji gości z obu części. Najlepiej zawczasu upewnić się u sprzedawcy gdy wykupuje się pobyt, do jakiego budynku zostaniemy zakwaterowani.

W poprzednich latach część Apollo była mocno sprzedawana przez nie istniejący Sky Club (pod nazwą Aphrodite) i biuro Oasis. Część Aphrodite Beach to częsta oferta TUI.

Podsumowanie

Plusy:

  • możliwość korzystania z dobrej infrastruktury;
  • dobra lokalizacja miasteczka – na szlaku między Heraklionem a Hersonissos.

Minusy:

  • bardzo skromne pokoje;
  • wokół Apollo brak jakiejkolwiek infrastruktury;
  • słaba dbałość o porządek.

 Zdjęcia z Aphrodite Garden:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *