Mikri Poli *****

Hotel na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają bardzo zadowoleni goście wypoczywający w tym obiekcie.

Mikri Poli położony jest na południowo-wschodnim wybrzeżu Krety w  miejscowości….. ileś km od znanej miejscowości Ierapetra.

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to obiekt ukierunkowany w głównej mierze dla rodzin z dziećmi. W sezonie funkcjonuje to kilka międzynarodowych klubów, w sezonie 2012 również polski. Dla dzieciaków oczywiście brodziki, codzienne przedstawienia teatralne oraz specjalne menu. Jego bardzo dużym plusem jest unikalna w tej części wyspy plaża, która znajduje się bezpośrednio przy obiekcie – szeroka i piaszczysta.Wchodzi się do hotelu bezpośrednio z ulicy, jednak wybrzeże jest dość klifowe, więc poza recepcją, cała infrastruktura hotelowa znajduje się na dole. Wsiadając zatem do windy jedziemy… w dół.

Od razu widać dbałość o każdy detal oraz wykończenie na bardzo solidnym poziomie. Na samym dole znajdujemy siłownię, powyżej restauracje oraz pokoje gościnne. Duża ich część znajduje się ponadto w odpowiednich pawilonach znajdujących się w ogrodzie.

Hotel wybudowany jest w stylu wioski, stąd nie ma konieczności opuszczania hotelu przez cały okres swojego pobytu – znajdziesz tu m.in. mini pasaż handlowy.

Mimo tego, że z hotelu z pewnością nie chce się wychodzić, znajduje się on w niewielkiej możliwości, po której można pochodzić, porobić zakupy oraz popróbować lokalnego jedzenia. Warto również zobaczyć Ierapetrę – duże miasto z bardzo ładnym portem i niezliczoną ilością kawiarni oraz sklepów. Zdecydowanie obiekt godny polecenia dla każdego!

Podsumowanie

Plusy:

  • bogata infrastruktura;
  • szeroka, piaszczysta plaża;
  • raj dla dzieci – kids klub, animacje, specjalne menu;
  • wykończenia na bardzo wysokim poziomie, bardzo ładne i przestronne pokoje.

Minusy:

  • lokalny folder podaje odległość od lotniska w Sitii (35km), jednak żadne biuro podróży tam nie ląduje, na transfer z lotniska w Heraklionie przy opcji z rozwożeniem turystów do innych hoteli – 3 godziny.

 

Zdjęcia Mikri Poli:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *