Corali Hotel – Aphrodite Beach

wyspa Kreta

Aphrodite Beach należy do hoteli z mocnymi 4*. Przestronny, zadbany kompleks z dwoma dość sporymi basenami położony jest przy piaszczysto-żwirowej plaży.

Z racji przytulnych kącików z brodzikami zdecydowanie nadaje się na wypoczynek z małymi dziećmi. Również jego położenie, tj 300 merów od centrum Gouves, w którym się znajduje i 7 km od lotniska w Heraklionie powoduje że podróżowanie nie jest uciążliwe.

Bardzo duży i przestronny jest hol recepcyjny z lobby. Budynek główny i trzy budynki boczne rozłożone są po całym obiekcie. Restauracja mieści się w budynku głównym ale w zasadzie składa się z dwóch części- tej w budynku i na zewnątrz zaraz przed nim pod wielkim białym baldachimem. Dzięki temu jest możliwość zjedzenia posiłku również na dworze rozkoszując się widokiem na morze. Zwiększa to również przepustowość podczas pory posiłków.Serwowane jedzenie bardzo dobre, duża różnorodność potraw i dodatków takich jak np. lubiane przez dzieci lody.

Z rozrywek do dyspozycji gości bilard, minigolf, boisko do mini piłki nożnej, piłki siatkowej i inne. Ponadto korty tenisowe, kręgielnia, Spa i inne dodatkowo płatne.

Bardzo przytulne, zadbane pokoje oraz ładne łazienki.

Podsumowanie

Plusy:

  • standard pokoi;
  • ogólnie zadbany teren;

Minusy:

  • z infrastruktury hotelu korzystają również goście zakwaterowani w hotelu Aphrodite Garden;

 Zobacz zdjęcia z Aphrodite Beach:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *