Eri Beach ****

Bardzo dobrze położony i bardzo dobrze przystosowany hotel, który polecamy wszystkim – rodzinom z dziećmi oraz parom. Położony niemal w samym centrum pięknego Hersonissos, skąd prosto można nawigować się do kolejnych miejscowości na wyspie.

Sam hotel to poza budynkiem głównym szereg pawilonów – dwu i trzypiętrowe nie posiadają wind. Każdy w momencie kwaterowania otrzymuje mapkę obiektu z nazwami poszczególnych pawilonów by łatwo można było trafić do swojego pokoju. Mimo niewielkiej różnicy w wysokości trenu, hotel posiada łagodne zejścia, by łatwo mogły się poruszać chociażby osoby z wózkami dla dzieci.Do dyspozycji gości są tu 3 duże baseny, w tym dwa brodziki dla dzieci z małymi zjeżdżalniami. Baseny w bezpośrednim sąsiedztwie baru hotelowego to baseny ze słoną wodą, jeden lekko powyżej, w bardziej spokojnym miejscu jest wypełniony słodką wodą.

Hotel dysponuje bardzo dużą restauracją główną, znajduj się tu również kilka stolików na tarasie, z którego można podziwiać szumiące morze. Eri oferuje niezwykle rozbudowany bufet szwedzki, bardzo bogate menu, spora różnorodność mięs, pieczywa czy sałatek.

Do hotelu przylega bezpośrednio skalista plaża z bezpośrednim, łagodnym zejściem do morza. Miłośnicy plażowania nie znajdą tu zbyt wiele miejsca na dla siebie – wybrzeże w tej części jest dość klifowe, co dodaje Eri nieodpartego uroku.

Dzięki sporemu terenowi nie można narzekać na liczbę leżaków, wydaje się ona w pełni wystarczająca nawet przy pełnym obłożenie tego sporego kompleksu.

Pokoje skromne, choć wystarczające – posiadają telewizor z polskim kanałem (TV Polonia), klimatyzację (w sezonie bezpłatna, po sezonie płatna 3 euro/dzień). Płatny jest również sejf w pokoju.

Do dyspozycji gości jest tu również mini club dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę, korty tenisowe oraz amfiteatr, gdzie w wysokim sezonie odbywają się animacje. Na terenie hotelu znajduje się również wypożyczalnia samochód, a w jej bezpośrednim sąsiedztwa stacja benzynowa.

Bezpośrednio za murkiem hotelu rozpoczyna się długa 2,5 kilometrowa promenada, którą można spacerować wzdłuż morza, pełna lokalnych barów, kawiarni, sklepów oraz klubów. Wiedzie ona równolegle do głównej ulicy miasta (nieco powyżej), na której znajdziemy liczne sklepy oraz restauracje.

Z hotelem sąsiaduje bezpośrednio obiekt Star Beach. To ciekawe miejsce, na którego teren wstęp jest bezpłatny dla każdego! Z Eri Beach możemy tam przejść plażą bądź chodnikiem przed hotelem. W Star Beach znajdziemy kilka sklepów, restaurację, a także spory bar (wszystko dodatkowo płatne). Odbywa się tu codzienne piana party, wieczorem w sezonie również dyskoteka. Spora oferta sportów wodnych na plaży – motorówki, spadochrony, banany itp. Do dyspozycji jest również Aqua Park, którego zdjęcia i cennik zamieszczamy poniżej.

Przed Eri Beach znajdziemy poza tym wypożyczalnię rowerów, tor kartingowy, plac do mini golfa – okolica niezwykle bogata w atrakcje.

Podsumowanie

Plusy:

  • znakomita lokalizacja przy promenadzie oraz w znanym mieście Hersonissos;
  • świetne zaplecze, kuchnia, baseny;
  • moc atrakcji w samym hotelu jak i poza nim.

Minusy:

  • przeciętne pokoje;
  • wersja All Inclusive ograniczona jest do godziny 22:00;
  • skalista, malutka plaża.

Zdjęcia Eri Beach:

Sąsiedni, wspominany w opisie STAR BEACH:

Polecane wpisy

Dyskusja o post

  1. Grec pisze:

    Hotel trochę „ściorany”, ale dla osób, które lubią centralne lokalizacje – super sprawa. Jak to w greckich hotelach, nigdy nie będzie super opinii więc w ogóle nie przejmowałbym się np. opiniami z Holidaycheck.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *