Sentido Anthoussa

Sentido Anthousa

Sentido Anthoussa to nowoczesny hotel położony bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaż w miejscowości Stalida. Posiada ponadto spory i szeroki taras, a siedząc na nim możemy korzystać z baru oraz podziwiać piękny widok na morze.

Anthoussa to balans między sportem, rozrywkom i relaksem.

Sam obiekt bardzo ładnie się prezentuje, posiada gustowne, zabudowane korytarze. Wracając z nasłonecznionego dworu można mieć nie dojrzeć szczegółów (dość ciemno), jednak już po minucie wzrok się przyzwyczaja. Z korytarza wchodzimy do naszego pokoju, które są na naprawdę wysokim poziomie. Spore i przestronne, jasne, ładnie prezentujące się łazienki.Jest to z pewnością miejsce na dobrym poziomie, po wyjściu z hotelu mamy miejską infrastrukturę, punkty usługowe, gastronomiczne i sklepy, jednak sama Stalida nie należy do dużych i znanych kurortów.

Prowadzone są tu „nieinwazyjne” animacje, a hotel posiada kilka ustronnych miejsc, w których chcący zaznać ciszy ją dostaną. Wieczorne show odbywa się w specjalnej sali wewnątrz hotelu, tam znajduje się scena oraz spora liczba krzeseł dla gości. Można się tylko domyślić, że samo show skupia się na występach na poziomie tego miejsca.

Polecamy szczególnie dla par, idealny na podróż poślubną, a także dla osób dorosłych. Rodziny z dziećmi również znajdą tu coś dla siebie – w hotelu znajduje się pokój gier oraz kids club.

Podsumowanie

Plusy:

  • klasa, styl, spokojny wypoczynek;
  • piękne, spore pokoje;
  • bardzo ładna plaża;
  • spokojne położenie, jednak blisko Malii, Hersonissos czy lotniska w Heraklionie.

Minusy:

  • większych brak 🙂

Zdjęcia Sentido Anthousa:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *