Mitsis Serita Beach ****

Mitsis Serita Beach

Sieciowy hotel położony bezpośrednio przy piaszczysto-żwirowej plaży. I choć w katalogach pisze, że znajduje się raptem 3km od Hersonissos to wierzcie, obiekt znajduje się na totalnym wygwizdowie!

Dojeżdża się do niego bardzo wąskimi uliczkami ze sporą liczbą zakrętów, przez co dojazd chwilkę zajmuje.

Hotel z gatunku zakwaterować się i nigdzie nie wychodzić, dlatego tym bardziej nastawiony na chcących tylko odpocząć w bardzo dobrych warunkach oraz na rodziny z dziećmi.Bardzo malowniczo położy, lekko powyżej morza sprawia, że siedząc przy stoliku na tarasie w okolicach lobby można podziwiać widok na morze oraz poniższą infrastrukturę hotelową ładnie wkomponowaną w teren.

Często w polkich ofertach hotelu Serita jest rozróżnione zakwaterowanie w budynku głównym lub w bungalowach. Bungalowy to jak zwykle bardzo fajne i kameralne rozwiązanie, a w hotelu Serita Beach mają one taki sam standard, wyposażenie i wystrój jak pokoje w budynku głównym.

Hotel ma już swoje latka, jednak w 2011 roku przeszedł gruntowny remont dlatego w każdym pokoju jest identyczne wyposażenie, różnią się tylko wielkością. Każdy ma spory balkon lub taras.

W hotelu za ręczniki plażowe pobierana jest kaucja 10 euro, dodatkowo płatny jest również sejf. Raz w tygodniu hotel dla swoich gości organizuje „wieczór kreteński”.

Podsumowanie

Plusy:

  • bardzo dobry i jednakowy standard w bungalowach oraz budynku głównym;
  • bezpośredni dostęp do ładnej plaży;
  • wyremontowane w 2011r. pokoje, nowe wyposażenie

Minusy

  • poza hotelem diabeł mówi dobranoc 🙂

Zdjęcia Mitsis Serita Beach:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *