The Island Hotel ****

Hotel w serii oryginalnych, gdyż… tylko dla dorosłych.

Nietypowy i bardzo ciekawy klimat luksusu oraz wyjątkowości.

Rozległy kompleks został całkowicie wyremontowany w 2011 roku i robi naprawdę niesamowite wrażenie.

Lokalizacja sprzyja typowemu, sielskiemu odpoczynkowi na terenie sporego obiektu, gdyż znajduje się w bardzo kameralnym i ustronnym miejscu. Dojście do plaży również oddziela mała turystyczna ulica. Nowa część miejscowości Gouves, a zatem parę kilometrów od Hersonissos czy od stolicy wyspy.Oferowana przez hotel opcja wyżywienia to HB – śniadania i obiadokolacje.

Już na wejściu sama recepcja jak i hol robią niesamowite, eleganckie, „czyste” wrażenie. Surowość materiałów, delikatna gra świateł i futurystyczne meble sprawiają że pragnie się poznać resztę kompleksu.

Pokoje na bardzo wysokim poziomie. W niejednym 5* hotelu można się spotkać z tego rodzaju luksusami, choć powierzchniowo niestety są malutkie. Uwaga – w łazienkach do dyspozycji gości markowe kosmetyki.

Restauracja skromna, ale schludna. Widać że jak najbardziej dostosowana jest do potrzeb obsługi gości w wersji HB.

Prawdziwe wrażenie robi intymność zabudowy przybasenowej i tej przeznaczonej na wypoczynek czy też drobną rozrywkę. W kilku miejscach, mniej, lub bardziej odosobnionych znajdują się wielkie, eleganckie hamaki. Przy jednym z basenów łoża z baldachimami. W ustronnym kąciku gry typu kółka…..   A wszystko to „zakamuflowane” egzotyczną roślinnością . Na terenie kompleksu mieści się również malutka kapliczka.

Podsumowanie

Plusy:

  • styl, klasa, bogate wnętrza i niezwykły, rozwinięty ogród;
  • wysoki poziom, kameralny, specyficzny klimat;
  • brak dzieci, hałasu.

Minusy:

  • ustronna lokalizacja, przejście do plaży przez ulicę.

Zdjęcia Island Hotel:

Polecane wpisy

Dyskusja o post

  1. Kos pisze:

    Hotel jest świetny. Największą zaletą jest właśnie ten profil dla osób dorosłych. To gwarantuje spokój i poziom dla wszystkich którzy cenią sobie ciszę na wakacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *