Atali Village ***

Atali Village

Atali Village to kameralny hotel położony w spokojnej, ale urokliwej miejscowości Bali. Na lekkim wzniesieniu co powoduje, że z terenu hotelowego rozpościerają się piękne widoki na okolicę – morze i góry.

Atali Village z pewnością dużo lepiej się prezentuje się na miejscu niż na licznych broszurach biur podróży. Hotel leży przy głównej ulicy wioski, ale trzeba się trochę wspiąć w górę, by dotrzeć do recepcji.

Największą zaletą obiektu jest taras, na którym można usiąść przy stoliku i delektować się widokami na okolicę. Sam obiekt sprawia wrażenie czystego i zadbanego.

W 2015 roku został oddany do użytku nowy budynek znajdujący się po wschodniej stronie. Tam mieszczą się pokoje superior, które na stronie hotelowej oraz w biurach podróży są odpowiednio oznaczone. Są dużo bardziej przestronne niż standardowe dwójki znajdujące się w głównej części.

Warto również starać się o pokoje powyżej parteru – te w lekkim przyziemiu czuć wilgocią.

Warto pamiętać, że w cenie pobytu w Atali Village nie ma klimatyzacja. W każdym pokoju jest klimatyzator, ale sama usługa jest dodatkowo płatna – wiadomo, jest to konieczne w sezonie.

Choć do plaży jest ok. 200 metrów, to nie jest to jedyna plaża dostępna w tej lokalizacji. Przemieszczając się dalej możemy znaleźć inne urokliwe, zatokowe plaże.

Jeśli nastawiacie się na spokojne, kameralne wakacje z daleka od zgiełku kurortów, a jednocześnie w bardzo niskiej cenie, którą najczęściej oferuje hotel – polecamy.

Podsumowanie

Plusy:

  • położenie z pięknym widokiem na okolicę;
  • przyjemny teren hotelowy;
  • możliwość dopłaty do pokoi o lepszym standardzie – superior.

Minusy:

  • w pokojach na parterze możliwy zapach wilgoci;
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *