Atali Village ***

Atali Village

Atali Village to kameralny hotel położony w spokojnej, ale urokliwej miejscowości Bali. Na lekkim wzniesieniu co powoduje, że z terenu hotelowego rozpościerają się piękne widoki na okolicę – morze i góry.

Atali Village z pewnością dużo lepiej się prezentuje się na miejscu niż na licznych broszurach biur podróży. Hotel leży przy głównej ulicy wioski, ale trzeba się trochę wspiąć w górę, by dotrzeć do recepcji.

Największą zaletą obiektu jest taras, na którym można usiąść przy stoliku i delektować się widokami na okolicę. Sam obiekt sprawia wrażenie czystego i zadbanego.

W 2015 roku został oddany do użytku nowy budynek znajdujący się po wschodniej stronie. Tam mieszczą się pokoje superior, które na stronie hotelowej oraz w biurach podróży są odpowiednio oznaczone. Są dużo bardziej przestronne niż standardowe dwójki znajdujące się w głównej części.

Warto również starać się o pokoje powyżej parteru – te w lekkim przyziemiu czuć wilgocią.

Warto pamiętać, że w cenie pobytu w Atali Village nie ma klimatyzacja. W każdym pokoju jest klimatyzator, ale sama usługa jest dodatkowo płatna – wiadomo, jest to konieczne w sezonie.

Choć do plaży jest ok. 200 metrów, to nie jest to jedyna plaża dostępna w tej lokalizacji. Przemieszczając się dalej możemy znaleźć inne urokliwe, zatokowe plaże.

Jeśli nastawiacie się na spokojne, kameralne wakacje z daleka od zgiełku kurortów, a jednocześnie w bardzo niskiej cenie, którą najczęściej oferuje hotel – polecamy.

Podsumowanie

Plusy:

  • położenie z pięknym widokiem na okolicę;
  • przyjemny teren hotelowy;
  • możliwość dopłaty do pokoi o lepszym standardzie – superior.

Minusy:

  • w pokojach na parterze możliwy zapach wilgoci;
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Atali Village
Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *