Aqua Sun Village ****

Aqua Sun Village

Hotel jest bliźniaczym obiektem hotelu Eri Beach, a jego goście mogą korzystać z całej infrastruktury Eri, włącznie z pool barek, napojami i snackami.

Wynika to z tego, że hotele mają wspólnego właściciela, wśród miejscowych opisywany jest również jako Eri Village.

Aqua Sun Village ma bardzo podobną strukturę pawilonów, jak jest to w przypadku Eri Beach. Spora restauracja, skromne, ale wystarczające pokoje, bardzo urozmaicona i smaczna kuchnia. Według opinii wielu gości, które gościło w obu obiektach, same pokoje oraz wyposażenie zdecydowanie na plus właśnie w Aqua Sun.Różnica jest taka, że z hotelu Eri Beach do Aqua Sun musimy przejść przez ulicę (jest niski tunel), a następnie wspiąć się ostro pod górkę. Położenie hotelu rekompensują piękne widoki na morze, choć to właśnie o odległość często mają wątpliwości goście hotelowi.

Na plażę do hoteli Eri wozi bezpłatny bus hotelowy, choć jak piszemy we wpisie o hoteli Eri Beach, plaża, która się tam znajduje nie należy do dużych i atrakcyjnych.

Co ważne, a terenie obiektu poza basenami znajdują się również trzy zjeżdżalnie, z których nieodpłatnie mogą korzystać goście. Jest tu pełna infrastruktura dla dzieci – brodziki, mini club oraz animacje dla nich.

Standard Eri Beach oraz Aqua Sun Village jest bardzo zbliżony, profil ich lokalizacji premiuje rodziny z dziećmi w hotelu Aqua Sun (większy spokój), pozostałą resztę Eri Beach (choć hotel też typowo nastawiony dla rodzin).

Bardzo dogodne położenie względem miasta Hersonissos, po zejściu w stronę ulicy znajdziemy sporo lokalnych marketów i dyskontów, gdzie będzie można kupić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy czy pamiątki.

Co ważne, w hotelu Aqua Sun w wysokim sezonie codzienne dostępny jest lekarz, z którym biura podróży oferujące tam pobyt mają podpisaną umowę. To daje gwarancje bezpieczeństwa dla całej rodziny, że w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia, będzie można liczyć na opiekę medyczną.

Podsumowanie

Plusy:

  • malowniczo położony;
  • centralna lokalizacja, jednak w spokojnym miejscu na uboczu;
  • bardzo dobra kuchnia;
  • infrastruktura i rozrywki dla dzieci, trzy zjeżdżalnie wodne.

Minusy:

  • dostęp do plaży.

Zdjęcia Aqua Sun Village:

Polecane wpisy

Skomentuj ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *